Про це Тука написав на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: Закарпатці із угорськими паспортами потраплять у базу "Миротворця"

Невже лише зараз дізнались? Кілька місяців тому я казав про "повзучу сепаратизацію" на Закарпатті. Навіть, мачо Москаль обіцяв мені "дать в морду". Оце і вся реакція з боку влади – пустий пшик і повна імпотенція,
– написав заступник міністра.

Окрім цього, Тука вважає, що Україні слід вислати угорського консула.

"Дипломат грубо порушує норми поведінки і має бути покараним за це! Годі загравати з угорською владою, яка публічно брутально зневажає Закони України! Усвідомлюючи порушення Закону, влада Угорщини не вибачилась, не запропонувала пошуку шляху до порозуміння. Угорська влада почала, фактично, шантажувати Україну. Реакція на дії шантажисту має бути однозначною: всі дипломатичні установи, які діють на території України мають дотримуватись українського законодавства!", – наголосив він.

Нагадаємо, раніше 24 канал повідомляв, що на Закарпатті українцям роздають угорські паспорти. Зокрема, з'явилось відео, як в угорському консульстві у Берегові місцеві отримують громадянство сусідньої держави та присягають на вірність їй.
У Службі безпеки України, зі свого боку, заявили, що загрозливі тенденції на Закарпатті спостерігають вже давно, щоправда українське законодавство не передбачає кримінальної відповідальності за подвійне громадянство.
Згодом ЗМІ сповістили, що у Берегові українцям насправді не видавали угорських паспортів. На скандальному відео зафіксований лише один із етапів для отримання громадянства Угорщини.