Відомо, що хостел відкрився зовсім недавно та не мав відповідних ліцензій на роботу. Частина мешканців змогла евакуюватися самостійно.

Дивіться також На Харківщині чоловік облив бензином дітей та підпалив їх разом з магазином: моторошні кадри 18+

Деталі пожежі в Алмати

Оновлення. Внаслідок цієї пожежі загинули 13 людей. Серед них двоє громадян Росії – уродженець Татарстану Надір Абдусаламов та уродженець Якутії Герман Андрєєв (обидва 2001 року народження). Ще двоє загиблих виявилися громадянами Узбекистану.

Нагадаємо, що у казахському місті Алмати в ніч на 30 листопада спалахнула пожежа. Загоряння сталося у підвальному приміщенні триповерхового житлового будинку. Перший поверх та підвальне приміщення там переобладнані під хостел. Площа загоряння становила 30 квадратних метрів.

На момент пожежі у приміщенні перебувало 72 особи, з яких самостійно евакуювалися 59. Ще трьох доправили до лікарні.

У Алмати спалахнув хостел з людьми / Місцеві ЗМІ

Більшу частину постояльців складали вихідці з Пакистану, які навчалися в Алмати. Наразі Казахстаном створено урядову комісію з розслідування причин інциденту.

За словами ДСНС Алмати, хостел відкрився півтора місяця тому і дозволу на цю діяльність не отримував. У хостелі не було вогнегасників, проте спрацювала сигналізація.

Пожежі в Україні

  • У Вінницькій області спалахнула пожежа на території критого ринку. Загоряння поширилось на площу у 800 квадратних метрів. На місце пожежі виїхало понад пів сотні працівників ДСНС.
  • У Києві спалахнула пожежа у багатоповерховому готелі. Загоряння сталося в одній із кімнат на третьому з восьми поверхів готелю. З верхніх поверхів на свіже повітря евакуювали 10 осіб.
  • Внаслідок удару по Херсону 27 листопада зайнявся магазин, а в області постраждали цивільні будинки. Рятувальникам вдалось ліквідувати загоряння протягом 20 хвилин.