Рятувальники показали світлини пекельних умов. Подекуди температура загоряння сягала 1000 градусів – проте надзвичайники продовжували свою роботу.

Дивіться також Вибухи в Одесі й Старокостянтинові, пожежа на Київщині: головне про нічну атаку України 7 червня

Ліквідація пожежі після атаки Росії

Працівникам ДСНС знадобилося 13 годин, аби ліквідувати надскладну пожежу, що виникла на Київщині. Її причиною була російська агресія проти України.

Як зазначили рятувальники, в осередках загорянь температура перевищувала 1000 градусів.

Іноді не витримувала техніка й обладнання, горіло все навкруги, але рятувальники вперто йшли у двобій з вогнем. І перемогли,
– написали у пресслужбі.

Водночас там показали світлини з ліквідації пожежі, на яких рятувальники виконують свою "звичайну роботу".

Гасіння пожежі у Київській області: фото ДСНС

Що відомо про пожежу

  • Внаслідок атаки на Україну 7 червня у Київській області сталася пожежа на одному з промислових обʼєктів. На щастя, обійшлось без постраждалих. Проте пожежа була настільки потужною, що дим було видно за десятки кілометрів.
  • Повідомленням про загоряння надійшло близько 5 години ранку. Подолати пожежу вдалося лише після 18 години вечора. До роботи залучили близько сотні рятувальників і понад 20 одиниць автомобільної техніки, в хід пішла роботизована техніка. Окрім цього рятувальники спеціальний пожежний поїзд.
  • Тієї ночі ворог атакував область "Шахедами". Багато ударних дронів-камікадзе типу "Шахед" летіли на Білу Церкву. В регіоні було зафіксовано роботу ППО, однак внаслідок повітряної атаки сталася пожежа.