Як повідомляє штаб АТО, сьогодні Авдіївку 8 разів обстріляли з мінометів і навіть забороненої мінськими угодами артилерії. Неспокійно і на шахті "Бутівка" — це наша крайня позиція перед самим Донецьком.

Околиці Донецького аеропорту з дня у день згадуються у звітах штабу АТО. Ще влітку тут точилися найзапекліші бої з часів Донецького аеропорту. Тепер ситуація трохи нормалізувалась, але миром тут і не пахне.

Зараз позиції на шахті "Бутівка" утримують бійці 128-ої бригади, які прийшли на зміну славетній 93-ій. Ротація проходила під шквальним вогнем сепаратистів. Зараз обстрілів менше, але пройти на повний зріст можна не всюди. Бойовики активізуються ближче до ночі.

Майже повністю зруйнована "Бутівка" тепер ще більше схожа на знімальний майданчик апокаліптичного голлівудського бойовика.

Ще одна позиція — "Луганськ". У кількох сотнях метрів від неї так званий "Жорік" — вогньова точка терористів. Наші вояки достеменно знають кількість сепаратистів на позиціях і чим вони займаються. Та використовувати цю інформацію можна лише для спостереження. Мінські домовленості.

Хлопці не втрачають віри у перемогу. Тому попросили передати українському народу і президенту наступне:

Ми готові воювати і захищати нашу державу, в нас це не забрати. Ми готові її відстояти, ми — патріоти нашої землі. Слава Україні!

Гарний бойовий дух солдатів та майже тепла донецька весна дозволяють на хвилину забути про війну. Відчуття реальності повертають лише її символи, які тут у прямій видимості.

Відносне затишшя на війні співпало і з тим, що погода також трохи покращилася. І тепер звідси видно славетний Донецький аеропорт.