Про це повідомляє прес-служба прокуратури Харківської області.

Посадовця засудили до 3 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на 3 роки та позбавленням спеціального звання – лейтенант внутрішньої служби.

Як повідомляє харківська прокуратура, оскільки засуджений переховується від органів слідства та суду, перебуває за межами України та оголошений у міжнародний розшук, слідство та розгляд судового провадження проводилися заочно.

Нагадаємо, у квітні 2012 року службовці безпідставно застосували до засудженої на той час Юлії Тимошенко фізичне насильство з метою примусової доставки її до лікарні. Внаслідок протиправних дій правоохоронців постраждалій були завдані легкі тілесні ушкодження.

Ще двох фігурантів справи – заступника начальника Качанівської виправної колонії та начальника відділу охорони колонії суд визнав винними у перевищенні службових повноважень, вчиненому за попередньою змовою групою осіб. Їх засуджено до 3 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати керівні посади в правоохоронних органах строком на 3 роки.