Про це голова САП сказав у коментарі "Українській правді".

"Приїхав спецназ НАБУ визволяти своїх", – заявив Холодницький.

За його словами, представники НАБУ намагалися забрати мікроавтобус, який належить САП.

Сутичку зняли на відео, яке свідчить, що конфлікт виник на подвір’ї біля відділення Охматдиту, звідки, за твердженням САП, працівники НАБУ прокладали кабель для прослуховування Холодницького.

Дивіться відео сутички НАБУ і САП:

На знятих кадрах видно, що на місці події присутні правоохоронці у камуфльованій формі НАБУ, люди у поліцейській формі та люди в цивільному – ймовірно, працівники САП.

Людина, яка знімає це відео, звертається до спецназівця зі словами: "А чому ви так по-борзому? Ми ж вас уже відпускаємо… Ви заважаєте працювати, блокуєте поліцію".

Нагадаємо, 19 вересня Управління держохорони виявило кабель для прослуховування, який з будівлі Охматдиту прокладали до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. На місці події був також мікроавтобус "Форд" з людьми всередині, номери якого зареєстровані на НАБУ.

У ЗМІ сповістили, що детективів НАБУ було затримано за спробу встановити прослуховування у кабінеті Холодницього. Проте в НАБУ заявили, що їхніх детективів "ніхто не затримував" і спроби встановити "жучок" не було.