Про це повідомляє "Українська правда" з посиланням на джерела в правоохоронних органах. Згодом цю інформацію підтвердив і керівник САП Назар Холодницький.

24 канал повідомляв, що 19 вересня за установку прослуховування в кабінеті керівника САП Назара Холодницького було затримано детективів Національного антикорупційного бюро України.

Читайте також: Чому Холодницькому виписали лише догану, а Ситнику готують підозру: відповідь Луценка

УДОшники виявили прокладання кабелю від приміщення "Охмадиту" в напрямку САП. На іншому кінці кабелю був зачинений кабінет. Поліція зламала(двері). Там – сейф, з якого виходять кабелі,
– сказав співрозмовник видання.

Джерело додало, що на місці події працює кіберполіція.

У свою чергу Холодницький підтвердив цю інформацію та натякнув, що за встановленням "прослушки" може стояти НАБУ.

"Це правда, можу сказати, що відбуваються слідчі дії", – зазначив голова САП.

"Поруч з САП зараз стоїть мікроавтобус "Форд" з людьми всередині, вони не представляються, зачинилися в авто. За нашою інформацією, схоже, що номери авто зареєстровані на НАБУ", – додав Холодницький.

Зазначимо, що це вже не вперше виявляють "прослушку" в кабінеті Назара Холодницького. Так, раніше "жучок" у кабінеті голови САП встановили на початку лютого, а виявили 6 березня.

Згодом, 29 березня, директор НАБУ Артем Ситник визнав факт співпраці відомства із Генпрокуратурою у справі проти Холодницького. Після цього Луценко звернувся до кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів з поданням щодо звільнення Холодницького. Проте голову САП так і не звільнили, а просто висунули йому догану.