Гранату знайшли на дитмайданчику

Вибухову знахідку виявили дітлахи у селі Пашена Балка. Олександр одразу зрозумів, яка небезпека чекає на дітей, схопив гранату і хотів викинути. Проте не встиг – вона розірвалась. Про це повідомляє АрміяInform.

Читайте також Зеленський вручив нагороди рідним загиблих на Донбасі спецпризначенців СБУ

Хлопець зазнав численних травм

Перед вибухом Олександр ще зумів закрити собою дітей. Юний герой отримав багато травм, зокрема, втратив чотири пальці на руці. Також у хлопця були рани живота, осколки у кінцівках та голові.

Операція тривала близько семи годин, під час неї хлопець пережив клінічну смерть. Через важкість поранень юнакові довелось провести пів місяця у реанімації. Згодом Олександр відновився та повернувся до навчання у Криворізькому ліцеї.

Гранату приніс семикласник

Діти, серед яких були й 5-річні малюки, потім розповіли, що боєприпас, який ледь не коштував усім життя, на майданчик приніс семикласник. Батько цього хлопчика повернувся з АТО.

Батько Олександра служив в АТО

Новина про орден стала для Олександра Гаркуші приємною несподіванкою.

Ми пишаємось нашим вихованцем та його сміливим вчинком. Юнак – син військового, ветерана АТО, нині наполегливо готується до вступу в один із військових вишів Міністерства оборони України й мріє стати офіцером,
– розповів заступник начальника криворізького ліцею-інтернату з виховної роботи полковник Олександр Супрун.

Особливо зрадів здобутку сина батько, який захищав Україну на Сході. Саме він надавав хлопцеві першу допомогу після вибуху.