Вік і походження вона має правильні, вміло поєднує готовність підтримувати протести на Болотній із наближеністю до сильних світу цього в Росії (її мати Людмила Нарусова – член Ради Федерації від Туви). Світська левиця не позбавлена шарму та знань про сучасні медійні технології. Проте шансів у неї апріорі небагато: навіть до початку виборчої кампанії 60% опитаних росіян підтримують президента-чоловіка, а не жінку. Якщо врахувати політичний мачизм Путіна, ця цифра легко виросте в ході агітаційної кампанії.

Читайте також: Собчак йде на вибори: ведуча здивувала позицією щодо Криму

Публікацію у російських "Ведомостях" (газеті, аудиторію якої складають представники ділових кіл) можна назвати початком не лише виборчої кампанії, але офіційного фандрайзінгу Собчак. Вона вправно намагається підхопити халат спаринг-партнера Путіна, який зусиллями Кремля злетів з плечей Навального. Більше того – наголошує, що бойкотування президентських виборів нічого хорошого росіянам не принесе, адже позбавляє їх можливості публічно обговорювати недоліки влади. Тому правильні та заможні спонсори для неї знайдуться.


Собчак йде на вибори президента Росії. Карикатура Сергія Йолкіна

Ксенія Собчак виглядає ідеальним кандидатом для сприяння досягненню давно озвучених планів команди Путіна на його переобрання (70- відсоткова підтримка за 70-відсоткової явки). Про кого ж "дорогий Володимир Володимирович" може сказати, що тримав ще маленькою на руках? При цьому шанси на перемогу у неї менші за мізерні, однак Собчак цілком може претендувати на статус співучасниці нового тріумфу господаря Кремля.

Джерело: Bereza Today

Читайте також: Участь Собчак у виборах президента Росії: публіцист назвав справжню мету журналістки