Таку думку 24 Каналу озвучив російський публіцист зі США Андрій Піонтковський. За його словами, у Росії створили 40 ПВК саме для боротьби за владу.

Дивіться також Стратити не можна помилувати: чому Путін не нагодує Пригожина "новачком"

"Фронтмен" Пригожин

Піонтковський зазначив, що Пригожин любить повторювати, що його найманці "звільнили Бахмут", але їх "зрадили у генштабі та міноборони Росії". Він говорить росіянам, що поки еліти "жирують" на Рубльовці, вони отримують "попіл дітей у цинкових гробах".

Зараз Пригожин перейшов у різку атаку на всю систему російської влади. Він харизматичний фронтмен, який радий впливати на групу, яка зрозуміла: війна програна. Він хоче владу та величезну власність країни, яка програла війну. Цим занепокоєні всі у Росії,
– пояснив він.

Публіцист переконаний, що 40 ПВК, які вже створили у Росії, призначені не для війни в Україні, а для збройної боротьби за владу у країні-агресорці та поділу власності держави.

Піонтковський про мету Пригожину: дивіться відео

Найманці Пригожина взяли у полон російського комбата

  • Російські загарбники з 72-ї окремої мотострілецької бригади збройних сил Росії відкрили вогонь і роззброїли групу швидкого реагування ПВК "Вагнера", коли вони намагалися розмінувати шлях для втечі з Бахмута. Комбат Роман Веневітін протидіяв вагнерівцям.
  • Підполковник Венівітін обстріляв автомобіль групи бойовиків ПВК "Вагнера". Найманці Пригожина вступили у бій, їм вдалося полонити комбата. Коли Веневітіна допитали, він сказав, що атакував вагнерівців через особисту неприязнь.
  • Легіон "Свобода Росії" запропонував главі ПВК "Вагнера" Пригожину обміняти полонених росіян з Бєлгородщини на полоненого командира 72 мотострілецької бригади. Власник вагнерівців відмовився, бо "нікого з росіян в обмін на росіян віддавати не готові".