Деталі кумедного інциденту розповіли в адміністрації в'язниці. Відомо, що в'язень одягнув вовняний кожух, щоб правоохоронці точно нічого не запідозрили.

Читайте також В Італії колишню в’язницю перетворять на туристичну пам'ятку: як виглядає європейський Алькатрас

Повз по траві у кудлатому вбранні: що відомо про креативну спробу втечі

Засуджений за вбивство Хосе Луїс Каллісая Діас, відомий під прізвиськом Ель Арана, намагався утекти з місця позбавлення волі, де він відбував покарання. Чоловік вирішив, що хорошою ідеєю буде вивернути свій вовняний кожух і прикинутися вівцею.


Засуджений у Болівії прикинувся вівцею, аби втекти / Кадри Rosario3

Хосе переліз через стіну огорожі в'язниці й поповз по траві, очікуючи, що наглядачі нічого не запідозрять. Авантюрист сподівався, що йому допоможе темінь.

Однак план в'язня провалився, правоохоронці помітили чоловіка, що видав себе за вівцю, і відправили його назад у камеру. В адміністрації тюремного закладу зазначили, що проведуть "дисциплінарні заходи" щодо горе-утікача.


У мережі оприлюднили світлини курйозної втечі / Кадри Rosario3

Зверніть увагу Чоловікові, який намагався вкрасти графіті Бенксі, загрожує в'язниця

Бойовики ІДІЛ утекли з в'язниці у Сирії, скориставшись землетрусом

  • Вранці 6 лютого у Туреччині та Сирії трапилася велика трагедія – потужні підземні поштовхи сколихнули країни й спричинили масові руйнування та загибелі. Скориставшись ситуацією, на північному заході Сирії в'язні підняли бунт.
  • Місто Раджо, де утримували в'язнів, постраждало. Бойовики використали хаос на свою користь й узяли під свій контроль частину місцевої в'язниці.
  • Згодом щонайменше 20 учасників терористичної організації ІДІЛ утекли. Де вони перебувають зараз – невідомо.