Про це в ефірі 24 Каналу розповів боєць ЗСУ Євген Ієвлєв. Він зазначив, що не так давно у славнозвісному українському місті Нью-Йорк прилетів ФАБ у житлову будівлю.

Важливо Під ударом опинилося 6 областей, є загиблі: все, що відомо про масовану атаку 7 лютого

Як раніше вони їх використовували, так і зараз. Це відбувається не останнім часом.

Надновітнього немає нічого. Тобто все, що вони використовують по нас, – в них є ще з радянських часів. Навіть були прильоти просто по посадках ракетою С-300,
– розповів Євген Ієвлєв.

"Артилерія постійно, касетні боєприпаси постійно, міномети 80-ті та 120-ті – постійно. Це не те, що там 1 раз на тиждень буває. А це те, що просто цілодобово", – розповів боєць ЗСУ.

За його словами, дефіциту БК у росіян точно не спостерігається. Ми працюємо трохи в більших умовах нестачі. Цей дефіцит БК, можливо, навіть нам трохи десь працює на користь. У чому? Ворог може за день випустити 50 снарядів і всі вони впадуть десь метрів за 100, 200 й розірветься в полях.

"Наша мінометка може налаштовуватися 2 – 3 години, але з 10 випущених мін, 7 прилетять точно туди, куди мали", – наголосив Ієвлєв.

Що відбувається на фронті: останні новини

  • Росіяни поширюють фейк, мовляв, захопили село Кринки на лівому березі Дніпра. Проте насправді український прапор там майорить.
  • Начальник пресслужби Східного угруповання військ ЗСУ Ілля Євлаш повідомив, що на Куп'янському напрямку кількість російських солдатів залишається в межах 40 тисяч. При цьому він наголосив, що це не означає, що всі вони одночасно беруть участь у боях на передній лінії зіткнення.