Заступниця голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук в ефірі 24 каналу сказала, що ймовірно Пристайка призначать на посаду посла України у Великій Британії.

На часі Ольга Стефанішина стала новим віцепрем’єром з євроінтеграції

"Ми на фракції обговорювали, яка може бути наступна посада Пристайка, бо ми його цінуємо, як фахового дипломата. Є ідея, щоб він очолив дипломатичне представництво у Великій Британії. Велика Британія вже не є країною Євросоюзом, але є нашим дуже важливим партнером. Я думаю, що Вадим Пристайко посилить співпрацю між нашими країнами", – пояснила Кравчук.

Вона також розповіла про нову віцепрем'єр-міністерку Ольгу Стефанішину. За її словами, вона є безумовно професіоналкою і фаховою юристкою, яка зможе допомогти бізнесу, зокрема переглянути певні пункти асоціації з Євросоюзом у бік зміцнення українських інтересів.

Євгенія Кравченко про нову посаду для Вадима Пристайка:

Раніше глава парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявляв, що Вадим Пристайко сам озвучив бажання стати послом України у Великій Британії. Саме це стало однією з причин звільнення його з посади віцепрем'єр-міністра.

Що відомо про Ольгу Стефанішину:

  • Вона обіймає посаду генерального директора Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції (з 2017 року).
  • Раніше обіймала посаду директора Урядового офісу з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів.
  • У 2019 році Стефанішина балотувалася у Верховну Раду за списками партії "Українська стратегія Гройсмана" під номером 25.
  • Згідно з декларацією про доходи за 2019 рік, Стефанішина повністю або частково володіє кількома квартирами в Києві та Одесі. Їздить вона на автомобілі Toyota RAV4 2009 року випуску, вартістю майже 130 тисяч гривень.