В інтерв'ю американському виданню він сказав, що "готовий підтримати того, хто відданий країні". За словами Путіна, на його місце колись обов'язково прийде інша людина.

До теми У нас немає звичаю когось вбивати, – цинічне інтерв'ю Путіна напередодні зустрічі з Байденом

"Якщо я побачу, що якась людина, навіть якщо критично ставиться до якихось сфер моєї діяльності, але з конструктивними поглядами, віддана країні і готова покласти на вівтар вітчизни не просто роки, а все своє життя – як би вона не ставилася до мене особисто, я зроблю все, щоб такі люди були підтримані", – сказав Путін в інтерв'ю.

Він впевнений також в тому, зміна президента не зруйнує все відразу. Все нібито через міцну російську державність та економіку.

Також Путін запевнив, що не думає про те, щоб його наступник гарантував йому безпеку.

Інтерв'ю Путіна: головні тези

  • Щодо отруєння Олексія Навального він сказав, що у Кремля "немає звички когось вбивати".
  • Про зміну вироку Навальному Путін сказав так: "Якщо хтось прикривається політичною діяльністю, щоб розв'язувати свої комерційні питання – потрібно за це відповісти". Також президент сказав, що до Навального застосовують такі ж заходи, як і до інших ув'язнених.
  • Також Путін запевнив, що його не лякає опозиція, йому з неї навіть смішно.
  • Путін про втручання в вибори в США: "Нас звинувачували в усьому на світі. У втручанні в вибори, в кібератаках і так далі. І жодного разу ніхто не турбувався тим, щоб представити будь-які свідчення і докази. Тільки неоґгрунтовані звинувачення. Я здивований, що нас ще не звинуватили в тому, що ми спровокували рух Black Lives Matter".
  • Президент Росії заявив, що у нього немає підстав не вірити самопроголошеному президенту Білорусі Олександру Лукашенку. Так він прокоментував інцидент з посадкою літака та затриманням Романа Протасевича.