Член Наглядової Ради Національної суспільної телерадіокомпанії України Олексій Панич сказав, що Микола Чернотицький не знав про призначення до моменту прийняття рішення, пише "Українська правда".

Читайте також: Як змінилось українське суспільне мовлення за рік існування

Голову Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураба Аласанію звільнили з посади. Звільнення відбулося попри те, що в Аласанії ще не закінчився відповідний контракт.

Чернотицький не був присутнім на засіданні наглядової ради, тому поки невідомо, чи погодиться він тимчасово очолити Суспільне.

Ми призначили одного з членів правління виконуючим обов’язки голови до обрання нового складу правління. Ми призначили Миколу Чернотицького, про що він не знає, ми з ним не консультувалися. Принаймні не знав до моменту рішення,
– сказав Панич.

Аласанія буде виконувати обов’язки голови Суспільного ще два тижні, з моменту повідомлення про дострокове розірвання контракту. Коли саме він покине пост, поки не відомо, адже спочатку мають сформувати протокол, для вручення.

За словами Панича, сам конкурс може тривати від 2 місяців.

Коли оберемо нового голову правління, якщо конкурс відбудеться вдало, він запропонує свою команду і з моменту обрання цієї команди, втрачає повноваження стара команда,
– пояснив Панич.

Хто такий Микола Чернотицький? Він член правління ПАТ "НСТУ", відповідальний за діяльність з оптимізації центральної та регіональної структури. Чернотицький народився 12 січня 1984 року в місті Мена Чернігівської області. Закінчив Сумський державний університет за фахом інженер електронних систем. У 2008-2010 роках займав посаду комерційного директора ТОВ "Суми Медіа Сервіс". У 2014 році працював радником голови Сумської ОДА, а до 2017 року – генеральним директором Сумської ОДТРК.