main logo

Проблеми в авіапросторі України

Через загрозу вторгнення з боку Росії авіапростір України перебуває у нестабільному стані. Нещодавно з’явилося повідомлення від авіаперевізника SkyUp, літак якого не долетів до України, а зупинився в молдавському Кишиневі - лізингодавець заборонив летіти в Україну через загрозу нападу Росії.

Після цього інциденту почали ширитися чутки про закриття повітряного простору в Україні та припиненні міжнародних сполучень.

Чи відкритий авіапростір в Україні

Поширення інформації про проблеми викликали активне обговорення. Кілька світових авіаперевізників заявили про відміну рейсів - першою про це повідомила нідерландська компанія KLM. У компанії SkyUp заявили про припинення продажу квитків на дати з 14 по 16 лютого.

У Міністерстві інфраструктури повідомили, що авіапростір України ніхто не закривав, і рейси мають відбуватися згідно з розкладом аеропортів. Тому авіакомпанії не мають розводити паніку. Зараз ведуться перемовини з такими компаніями:

  • SkyUP,

  • MAU,

  • Bees.

Авіапростір не під загрозою: як працюють аеропорти

Про свій режим роботи повідомили найбільші аеропорти країни. Згідно із заявами аеропортів Києва, Львова, Харкова, Одеси та Дніпра - жодних проблем з рейсами, посадками та відправленнями літаків не виникає.

Деякі міжнародні перевізники не тільки відновлюють продажі, але і збільшують їхню кількість:

  • SkyUP домовилась з лізингодавцем та відкрила продажі квитків на авіарейси;

  • Компанія KLM знову літає до Києва, як і інші нідерландські перевізники;

  • Авіакомпанія airBaltic запроваджує додаткові рейси з Києва до Риги, пояснюючи це зростанням попиту в українському авіапросторі.

Нині авіапростір залишається відкритим - про зміни та новини авіаперевезень читайте на 24 каналі.