Про це повідомляє Департамент консульської служби МЗС України на своїй сторінці у Facebook.

Інформуємо, що з метою оперативного реагування та створення сприятливих умов громадянам України для безвізового в’їзду до держав-членів ЄС у МЗС створено робочу групу, яка працюватиме цілодобово з 00:00 11 червня 2017 року до 00:00 12 червня (за київським часом) за номерами телефонів: 044-238-16-37, 044-238-18-54 та 044-238-17-49,
– зауважила прес-служба українського зовнішньополітичного відомства.

Читайте також: Безвіз близько. Українцям нагадали перелік необхідних документів

Крім того наголошується, що робочу групу перш за все створено для допомоги українцям, у яких виникнули проблемні ситуації, пов’язані з в’їздом до країн ЄС у безвізовому режимі.

Також у МЗС нагадали, кожна країна ЄС відкриває свої кордони для українців опівночі 11 червня за місцевим часом, який може бути відмінним від українського.

Читайте також: З'явилися нові особливості щодо безвізу для України

Перевірити поточний місцевий час в європейських столицях і найбільших містах можна за такими посиланнями:

http://24timezones.com/eu_map/europe_time_uk.htm#/map

https://www.timeanddate.com/worldclock/custom.html…

http://localtimes.info/Europe/

Нагадаємо, з 11 червня українці, які є власниками біометричних паспортів, зможуть подорожувати країнами ЄС без віз. У перші дні роботи безвізу на кордоні з Україною працюватимуть європейські експерти, які також допомагатимуть жителям нашої країни у разхі проблем.

До слова, 10 червня у Києві президент Петро Порошенко натиснув символічну безвізову кнопку, що дала старт зворотному відліку до початку безвізу з ЄС.