Раніше на Росії взагалі не можна було озвучувати у голос, що з військовою технікою щось не так, а тут раптом на шоу головної путінської пропагандистки Ольги Скабєєвої в одного з гостей сталася істерика через зброю, яка не літає і не стріляє.

Читайте також Якої правди ви хочете?, – пропагандистку порвало в ефірі через втрати Росії

"Вся надія на Бєлоусова"

Чоловік бідкається, що коли розпочалася так звана "спеціальна військова операція", то виявилося, що зброя, якою щороку хвастався Владімір Путін на параді до дня побєди, ні на що не здатна.

А як же так? Коли почалася справжня війна, раптом з'ясувалося, що це не літає, те не стріляє. Хтось брехав, хтось говорив неправду, хтось виготовляв несправну продукцію, а на це виділялися величезні народні гроші,
– з розпачем сказав пропагандист.

Росіяни ж покладають на новопризначеного міністра оборони Андрєя Бєлоусова фактично нереальне завдання – зробити так, щоб зброя та техніка, яку виготовляють у Росії принаймні працювала.

Цікаво, що заговорили про це на Росії після відставки Сєргєй Шойгу. Мабуть, на нього путінські посіпаки вирішили повісити всіх собак й марно сподіваються, що новий очільник міноборони зможе щось змінити.

Все це даремно, адже розвідка Великої Британії не передбачає змін у ході війни в Україні з боку Росії після відставки Шойгу з посади міністра оборони країни-агресора. Адже Бєлоусов, який замінив його на посаді міністра оборони, професійний економіст без військового досвіду. З січня 2020 року він обіймав посаду першого віцепрем'єра, а до цього працював помічником президента з економічних питань.

Тож, ймовірно, поки на нього роблять ставки пропагандисти для самого Бєлоусова це призначення стане надзвичайно складним завданням, враховуючи високий рівень корупції в російському міноборони, але пропагандисти продовжують пробивати дно такими заявами.

Чергова порція фейків від росіян

  • Росіяни намагаються дискредитувати абсолютно все. Так, ворог у мережі поширює інформацію, що нібито через нестачу кваліфікованого персоналу ТЦК змушені наймати ветеринарів.
  • Російський пропагандист Владімір Соловйов повірив в одну з абсурдних версій авіатрощі, у якій загинув президент Ірану Ібрагім Раїсі. Зокрема, в ефірі своєї програми він заявив, що нібито за штурвалом вертольота, що впав, сидів агент Моссаду "Елі Коптер".
  • Заступник голови російського Радбезу Дмітрій Мєдвєдєв цинічно заявив, що Росія не впевнена у гарантіях, які може надати Захід. Ба більше, українське керівництво назвав "фюрерами", а найкращими "гарантіями" – ракети "Калібр" та "Іскандер".