Політтехнолог Борис Тизенгаузен вважає, що це абсолютно стандартна риторика російських пропагандистів. Про це він розповів 24 Каналу. Він додав, що це дозволяє згодувати росіянам історію про те, що "Росію неможливо перемогти", і вони мають можливість знищити США, Велику Британію тощо.

Дивіться також Еволюція деградації: як Росія пересідає на стару техніку і чому мобілізовані горітимуть у Т-34

Російське суспільство радіє

Він нагадав, що секретар радбезу Росії Ніколай Патрушев заявляв, що Росія має "унікальна суперсекретна зброя, якій вони можуть усіх знищити".

Чим частіше лунає риторика про ядерний попіл, тим гірше для Росії ситуація на фронті. Тут дуже чітка кореляція,
– наголосив Тизенгаузен.

За його словами, російське суспільство це гарно сприймає та радіє.

"Золотозубий електорат вважає, що Росію неможливо знищити, мовляв, ми маємо ядерну зброю і всіх знищимо. Це дає їм можливість на кухні, під пляшку розповісти, як вони особисто з цих кухонь будуть знищувати Вашингтон та Лондон", – підкреслив він.

Борис Тизенгаузен про погрози Росії знищити Захід: дивіться відео

Щоб поразка не була такою гіркою

Як підкреслив політтехнолог, з реальністю ці заяви нічого спільного не мають. Гурульов говорить як пропагандист, а не як військовий, хоча їм є – для цього його туди і заштовхали.

"Там зараз з'являються зачатки здорового глузду, але це може бути підготовленням ґрунту на майбутнє. Тому й розповідають, що Росія воює з великою армією, 50 держав допомагають Україні, щоб поразка Росії не була такої гіркою", – припустив Борис Тизенгаузен.

Більше скандальних заяв російських пропагандистів

  • Російська пропагандисти розповсюдили інформацію, що нібито їхні збройні сили почали перехоплювати ракету GLSDB. Проте цих ракет ще немає на озброєнні в ЗСУ.
  • Владімір Соловйов сказав, якщо російська армія нібито залишиться в Європі, а насправді вона туди ще й не дійшла. Він додав, що окупанти не будуть "ставитися до поляків як до братів" і що, нібито, знищать всі "польські міста, навіть не використовуючи сухопутні війська".
  • Пропагандистка Маргарита Симонян запропонувала "купити" українську землю за російські 300 мільярдів доларів, які є замороженими в Європі. За її словами, за цю суму, яку передадуть Україні, країні-агресорці нібито зможуть перейти окуповані регіони нашої країни, "які хочуть бути з Росією".