На російському телебаченні лунають чергові погрози. Про це в ефірі 24 Каналу розповіли ведучі Ірина Узлова та Ігор Гаврищак.

Дивіться також "Не будемо такі добрі, як з Україною": Соловйов погрожує знищити всі польські міста

Де "Сармат" на Лондон?

Узлова зауважила, що тільки російські пропагандисти не збиралися знищувати: "Київ за 3 дні", "на Берлін" ходили, "Варшаву брали", "до Ла-Маншу доходили". А тепер планують знищити Велику Британію.

В шоу пропагандистки Скабєєвої один з учасників запропонував "стерти Велику Британію з лиця землі". На його божевільну думку, після цього "війна закінчиться", тому що ця країна у всьому винна і є головним "підбурювачем" у Європі.

Російські пропагандисти знайшли "крайнього" в постачанні зброї в Україну: дивіться відео

"П'ять місяців тому Кисєльов демонстрував, як ракета "Сармат" буде летіти до Лондона. Де вона? А тепер вони знову хочуть бомбити Велику Британію", – наголосив Ігор Гаврищак.

Більше скандальних заяв російських пропагандистів

  • Маргарита Сімоньян на шоу Соловйова відзначилася "геніальною" ідеєю. Вона запропонувала "купити" українські землі за заморожені в Європі активи. Сімоньян пропонує за 300 мільярдів доларів, які нині арештовані, купити ті регіони України, які "хочуть бути з Росією".
  • Сєргєй Мардан нервово відреагував на новину про те, що МКС в Гаазі видав ордер на арешт Путіна. Пропагандист образливо назвав українських політиків і заявив, що вони "8 років носилися в соцмережах із Гаагою, як дурень з писаною торбою". Він вважає, що це видається "нєлєпо".
  • Затята російська пропагандистка Скабєєва зчинила ґвалт через те, що українські бійці на фронті їдять сало. Вона мало не сказилася від того, що в окопах українці пригощають "настаящім" українським салом "настаящіва" афроамериканця. Цікаво, якою стане наступна архісерйозна тема для обговорення росіян.