В ефірі 24 Каналу показали відео, як затята російська пропагандистка зчинила ґвалт через те, що українські бійці на фронті їдять сало. Цікаво, якою стане наступна архісерйозна тема для обговорення росіян.

Дивіться також "Перемогли Україну за 3 дні", – пропагандистка Симоньян вигадала перемогу Росії й війну з НАТО

Певно, в Росії так багато важливих новин, які варто було б висвітлити перед 140-мільйонним "глубінним народом", що одну з найпопулярніших російських телепрограм почали з обговорення раціону українських бійців на фронті.

Росіяни в шоці від сала

На відео, знятому ЗСУ, видно як бійці пригощають іноземного солдата національним продуктом – салом. Іноземцю таке куштування сподобалося і військові навчили його слову, яким би можна було виразити своє захоплення салом.

Скабєєва мало не сказилася від того, що в окопах українці пригощають "настаящім" українським салом "настаящіва" афроамериканця. Видно, шок був чималим, адже пропагандистка так виділила слово "настаящім", ніби ніколи в житті не бачила ні сала, ні афроамериканця.

Простіше кажучи вчать "негра" матюкатись по-російськи,
– прокоментувала Скабєєва.

Росіяни ніколи не відзначалися толерантністю, тактовністю чи ерудицією. От і на цей раз пропагандистка назвала афроамериканського солдата "негром", а також знана поліглотка не змогла визначити, що на відео українські військові говорять не "па-рускі", а українською.

На це ведучий 24 Каналу відповів, що навіть в сухпайку американських солдатів у Арктиці є сало. Адже цей продукт вважається один з найпоживніших для сухпайків.

Натомість, нагадаємо, що навіть не всі окупанти за період своєї служби можуть побачити як виглядає російський сухпай. А для російських обивателів, певно, це є справжнім елементом розкоші. Інакше, як можна пояснити таке подивування зі звичайної їжі українських солдатів.

Скабєєву "поплавило" від сала: дивитись відео

В російської пропаганди їде дах

  • Російська акторка Яна Поплавська мало не луснула, коли побачила, що Макса Барських запросили на національну музичну премію "Муз-ТВ 2023", яка відбудеться в Москві 2 червня. Згодом ця новина виявилася фейком, але добряче проїхалася по нервах російських "селеб".
  • Тим часом Маргаріта Симоньян вже воює з НАТО. Днями та заявила, що Росія перемогла Україну ще в лютому 2022 року, а тепер воює з бійцями НАТО.
  • Як відомо, в кожного росіянина свій фронт. Відчайдушна бійчиня пропагандистського фронту Скабєєва, на відміну від Симонян воює не з НАТО, а зі здоровим глуздом. Та заявляє, що Велика Британія надала настільки велику допомогу Україні, що "населення тепер голодує і змушене їсти білок". На це британці з гумором відповіли, що готові їсти що завгодно, аби лише звести в могилу російського диктатора Владіміра Путіна.