Про це 24 Каналу розповів політтехнолог Борис Тизенгаузен. Він додав, що російські пропагандисти налякані, адже після серії гучних вибухів в Росії, вони зрозуміли, що черга може дійти й до них.

Дивіться також Це дуже по-пригожинськи, – російський журналіст про пікантну посилку для Сімоньян

За слова доведеться відповідати

За його словами, таким особам як Маргаріта Симоньян, Ольга Скабєєва, Владімір Соловйов, Дмітрій Кисельов варто бути готовими, що за свої слова потрібно буде відповідати. Владлен Татарський також був частиною режиму, але його "статуетка" вже була вручена.

"Звичайна людина ніколи б не змогла нести брехню в маси, виправдовувати вбивства та ще й брати за це гроші. Тому пропагандисти це загартовані тварини, яким варто боятись за своє життя. І боятись не українських спецслужб, а російських – саме вони часто приносять сакральні жертви, щоб мобілізувати народ перед черговою "загрозою Заходу", – розповів Тизенгаузен.

Борис Тизенгаузен про долю російських пропагандистів: дивитись відео

Політтехнолог додав, що багато колаборантів, які були адептами Путіна та його влади, теж відправились на той світ. Топові пропагандисти не застраховані від волі випадку.

"Це пси режиму, які залишаються максимально лояльними до режиму, адже без нього вони ніхто. Це продукт, який "вирощується" роками. Якщо напрямок, за яким рухається Росія, не зміниться, то вони завжди будуть корисними будь-якій владі", – наголосив Тизенгаузен.

Що відомо про "подарунок" для Симоньян

  • Нещодавно на адресу російської пропагандистки прийшла секс-іграшка, яку Симоньян намагалася видати за вибухівку.
  • З початку російського вторгнення у Росії померло щонайменше двоє відомих прихильників війни – донька ідеолога Путіна Дар'я Дугіна та воєнкор Владлен Татарський.
  • Глава української розвідки Кирило Буданов нещодавно натякнув, що до вбивств пропагандистів можуть бути причетні українські спецслужби.