Російські окупанти вбили у Маріуполі десятки тисяч людей. Більшість з них – поховані у братських могилах. Серед них – діти. Місто рівняли з землею, скидаючи авіабомби. Ті, хто вижив, наразі перебувають у пеклі окупації. Тим часом російський пропагандист зібрався провести у Модені виставку-конференцію про начебто "розквіт Маріуполя".

Зверніть увагу "The New Orc Times": мережа захейтила відоме ЗМІ через підігрування пропаганді Кремля

У МЗС України назвали це провокацією. Італія на всіх рівнях підтримує суверенітет та територіальну цілісність України. Згодом міський голова заявив, що муніципалітет Модени не надавав цій виставці жодної підтримки.

А вже 9 січня Олег Ніколенко – речник МЗС України – у коментарі 24 Каналу заявив, що мерія Модени відкликала дозвіл на проведення пропагандистської виставки про окупований Маріуполь. Це – результат потужної роботи української сторони.

Щиро вітаємо це рішення. Вдячні як мерії міста, так і українцям в Італії, які не дали ввести в оману італійське суспільство про наслідки російських злочинів в Маріуполі та Україні,
– наголосив Ніколенко.

Окрім того, у МЗС України закликали інші міста перейняти досвід Модени та не надавати майданчики для російської пропаганди.