Діана Шошоаке славиться своїми недоцільними висловлюваннями щодо України. Вона неодноразово заявляла, що саме наша держава є агресором, а тепер депутатка має намір очолити сусідню країну.

Дивіться також Румунія надасть Україні систему ППО Patriot попри заперечення Міноборони

Діана Шошоаке йде в президенти Румунії

На спільному засіданні обох палат румунського парламенту, вдягнена у військову форму, Діана Шошоаке анонсувала свою участь у президентських виборах у Румунії. За її словами, це її останній виступ після обрання до Європарламенту.

Звідси, в цій військовій формі, з гордістю та честю за те, що я служила своїй країні в румунському парламенті, я їду до Європейського парламенту і хочу, щоб ви знали, що ми зустрінемося знову, тому що я висуваю свою кандидатуру на посаду президента Румунії,
– сказала сенаторка.

Проросійська депутатка, звертаючись до аудиторії, також заявила, що навчить "поважати жінок Румунії, ваших матерів, ваших дружин, ваших сестер".

Нагадаємо, у березні 2023 року Діана Шошоаке запропонувала законопроєкт про денонсацію договору про добросусідство і співпрацю Румунії та України. Вона закликала Київ віддати Румунії історичні території, на яких "проживають брати-румуни".