Кілька демонстрантів отримали поранення в ноги, повідомдяє телеграм-канал "МБХ медіа".

До теми У Білорусі після виборів почалися масові протести: між силовиками та людьми спалахнули сутички

Зокрема, на вулиці Кальварійській троє людей отримали травми, їх забрала швидка допомога.

Телеграм-канал Mash опублікував відео, на якому видно хлопця, побитого ОМОНом. Він каже, що його били, коли той втікав. Очевидці вважають, що силовики навмисно провокують людей.

Хлопцю з Мінська дісталося від ОМОНу: дивіться відео 18+

Травмовані журналісти

Як повідомляє "Єврорадіо", у Мінську побили фотографа Associated Press Мстислава Чернова, його забрала швидка допомога. Крім цього, кореспондента "МБХ медіа" зачепила світлошумова граната. Він став погано бачити, у нього болять вуха.

Результати виборів в Білорусі і масові сутички: основне

  • 9 серпня був основним днем голосування на виборах президента Білорусі. Ключовим було протистояння між чинним президентом Олександром Лукашенком та опозиційною кандидаткою Світланою Тихановською.
  • Державні екзит-поли показали, що Лукашенко отримав майже 80% голосів виборців. Втім, білоруси не погоджуються з такими результатами.
  • Одразу після того, як закрилися виборчі дільниці в Білорусі (20:00) за місцевим часом силовики почали затримувати людей.
  • Між правоохоронцями та протестувальниками почалися сутички. З'явилася інформація, що Мінськ оточений блокпостами, а в самому місті перекрили вулиці та закрили станції метро.