Очевидці зазначили, що волога вже встигла зіпсувати внутрішнє оздоблення станції і штукатурку. Водночас робітники метрополітену намагаються врятувати ситуацію, а для цього підставили під протікання обрізані пластикові пляшки та підклали ганчірки.

Дивіться також Чи закриють міст Метро у Києві: відповідь метрополітену

Місцеві мешканці, які часто користуються станцією "Академмістечко" повідомили, що проблема з просочуванням води зі стелі, спостерігається тут вже понад рік.

У пресслужбі метрополітену у коментарі для "Телеграф" припустили, що проблема у водовідведенні та пообіцяли розібратися у ситуації.


На станції "Академмістечко" почала руйнуватись стеля / Фото Телеграфу


Протікання помітно у кількох місцях / Фото Телеграфу


Очевидно, протікати стеля почала уже давно / Фото Телеграфу

Столичне метро потребує капітального ремонту

  • 8 грудня в Київському метрополітені розгерметизувався тунель – між станціями "Деміївська" та "Либідська" вода вийшла на колії.
  • Начальник КП "Київський Метрополітен" Віктор Брагінський розповів, що міст Метро справді перебуває у дуже важкому стані та потребує капітального ремонту.
  • Після закриття станцій південної частини "синьої" гілки метро у Києві стало відомо про просідання тунелів у північній частині цієї лінії. На ділянці метрополітену між станціями "Почайна" та "Тараса Шевченка" міська влада готує плановий ремонт.