Тепер російські льотчики будуть думати чи варто підлітати ближче. Про це в етері телемарафону повідомив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

Дивіться також Чи вивела Росія на бойове чергування ще один А-50: що кажуть у Повітряних силах

Як знищення винищувачів впливає на окупантів

Відомо, що найбільше літаків вдалося збити в районі Авдіївки, адже там ворог активно застосовує керовані авіабомби, що змушує російських пілотів підлітати ближче.

Ігнат розповів, що знищенні російські літаки мають психологічний тиск на ворога, адже тепер їм доводиться думати, чи варто підлітати ближче, щоб скинути бомбу.

Кожен авіаналіт та удар авіаційною бомбою серйозно впливає на передню лінію. Ви маєте розуміти, які жахливі наслідки, коли прилітає бомба 500 кілограмів,
– зауважив він.

У Повітряних силах додали, що всі ворожі пілоти мають знати, що літати в небі над Україною дуже небезпечно.

Знищені російські літаки: останні новини

  • 29 лютого вранці, командувач Повітряних сил Микола Олещук повідомив про успішне ліквідування російського винищувача-бомбардувальника Су-34 на Східному напрямку.
  • Трохи пізніше стало відомо про знищення ще двох російських Су-34. Олещук розповів, що, схоже, після попередніх невдач з авіацією до окупантів ніяк не доходить, і ніяких висновків російські пілоти не роблять.
  • Керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко розповів, що відновити свій ресурс Су-34 окупанти зможуть приблизно за 2 роки.