Таким чином це вже 11 літак росіян, які наші захисники знищили за останній час. Така втрата неодмінно позначиться на ситуації на фронті для російських загарбників.

До теми "Пілотами-жовторотиками": авіаексперт відповів, чи здатна Росія поповнювати втрати льотчиків

У Росії мінус черговий Су-34

Командувач Повітряних сил Микола Олещук у своєму телеграм-каналі розповів, що цього дня 29 лютого – дата, що випадає раз на чотири роки. Однак, за словами генерала, це уже звичний для росіян день із втратою чергового літака.

Мінус Су-34 на Східному напрямку! Дякую за роботу!
– написав Олещук.

Повітряні сили 29 лютого знищили Су-34 росіян
Повітряні сили знищили Су-34 росіян / Інфографіка Повітряних сил

Наостанок командувач Повітряних сил написав, що перемога на землі – кусається в небі, натякаючи на проблеми на фронті в окупантів.

Повітряні сили знищили 11 літаків окупантів за останні 12 днів

  • Повітряні сили 17 лютого на Східному напрямку знищили одразу три російських літаки. Мовиться про бомбардувальники Су-34 та винищувач Су-35, які вдалося збити під час ворожих ударів керованими авіаційними бомбами.
  • Командувач Повітряних сил Микола Олещук вранці 18 лютого розповів, що військові повітряного командування "Схід" збили ще один винищувач-бомбардувальник Су-34.
  • Наступного дня Повітряні сили ліквідували винищувач-бомбардувальник Су-34 та винищувач Су-35С, що здійснювали удари КАБами по позиціях ЗСУ. Ці літаки були збиті в небі над Маріуполем, а один з російських пілотів загинув.
  • Крім того, 21 лютого наші військові знову знищили російський винищувач-бомбардувальник Су-34. Генерал Микола Олещук подякував нашим захисникам за чудову роботу.
  • Ввечері 23 лютого стало відомо, що у Краснодарському краї впав літак ДРЛС А-50. Згодом інформацію офіційно підтвердили у Повітряних силах та ГУР і зазначили, що це була спільна операція зі знищення ворожого судна.
  • А вже 27 лютого Повітряні сили ліквідували два Су-34 окупантів. Ці літаки були знищені на Східному напрямку. Командувач Повітряних сил Микола Олещук тоді наголошував, що наші захисники працюють далі над знищенням ворожої авіації.