Про успішну бойову роботу військових повідомив командувач Повітряних сил Микола Олещук. Так, українські захисники "приземлили" вже 7 російський борт за останні кілька днів.

Дивіться також Ворог не очікував: як ЗСУ вдалося перехитрити російську авіацію

"Вєчного польоту"

Олещук повідомив, що українські захисники близько о 07:30 21 лютого збили ще один винищувач-бомбардувальник Су-34. Під прицілом був і Су-35, але екіпаж здійснив маневр і російські пілоти, на жаль, поки що не відправляться до Кобзона, але це тимчасово.

Цього разу можу сказати, що льотчику Су-35 пощастило – зманеврував і більше не ризикує. А от екіпаж Су-34 приєднується до нашої рубрики "Вечного полета, братья". Маю гарні результати об'єктивного контролю, щоб ніхто не сумнівався!
– повідомив Олещук.

Командувач також зауважив, що українські захисники демонструють успішно бойову роботу, тому його настрій просто чудовий.


ЗСУ збили Су-34 / Інфографіка Повітряних сил

Так, за останній тиждень українські захисники збили 7 російських винищувачів:

  • 5 винищувачів-бомбардувальників Су-34,
  • 2 винищувачі Су-35.

"Нельотні умови" для російських бортів

  • Українські захисники успішно нищать російську авіацію. Так, 17 лютого підрозділи Повітряних сил збили відразу 3 російські літаки – 2 винищувачі-бомбардувальники Су-34 та 1 винищувач Су-35. Ворожі винищувачі приземлили під час їхньої спроби завдати ударів КАБами на Сході.
  • Наступного дня, 18 лютого, близько о 6-й ранку українські захисники збили ще один російський винищувач Су-34. Ліквідували ворожий борт воїни повітряного командування "Схід".
  • 19 лютого російська авіація вкотре зазнала втрат. ЗСУ на Сході приземлили ще два винищувачі – Су-34 та Су-35. Ворожі борти знову намагалися завдати ударів авіабомбами, але їхній цинічний план зруйнували українські захисники. До слова, збитий Су-35 впав в Азовське море.
  • За даними Генштабу ЗСУ, не враховуючи збитий зранку 21 лютого Су-34, Росія вже втратила 338 літаків та 325 гелікоптерів. Крім того, втрати ворога в особовому складі вже перевищили 406 тисяч. Лише протягом минулої доби ЗСУ ліквідували 1 130 окупантів.