Відео інциденту з Бєлоглазовою опублікував проросійський ресурс "Вести". На кадрах видно, як активісти накинулися на Бєлоглазову, називаючи її провокаторкою. Також дехто називає жінку "твариною".

Важливо! Суд залишив Кузьменко під вартою: апеляцію адвокатів відхилено

У підсумку активісти спробували вивести так звану журналістку з зали та навіть покликали поліцію. Проте силу ніхто до неї не застосовував і вона далі продовжила стежити за слуханням справи Кузьменко.

Журналістці Шарія влаштували "теплий" прийом під час слухання справи Кузьменко: відео

Згодом відбувся ще один інцидент, щоправда вже за участю ще одного так званого "журналіста" Володимира Александровича. Активісти зловили його під будівлею суду та звинуватили у брехні.

Також представника Шарія намагалися облити сечею. Опісля між ними відбулося спілкування, і на кадрах, які ширяться мережею, видно, що Александровича все ж трохи облили.

Інцидент за участю журналіста Шарія Александровича під будівлею Апеляційного суду: відео

Цілком імовірно, що таку реакцію спровокував стосунок Бєлоглазвої та Александровича до журналіста та блогера Анатолія Шарія. Адже останній уже не раз відзначався неоднозначними висловами як у бік українців, так і України загалом. До слова, Бєлогазова йшла третім номером у списку партії Шарія на нещодавніх парламентських виборах.

Попереднє слухання апеляції за справою Юлії Кузьменко так і не відбулося. Крім того, у залі суду спалахнули сутички між нацгвардійцями та активістами. Річ утім, що Кузьменко не хотіла полишати залу, поки не розглянуть її апеляцію, а нацгвардійці, відповідно до закону, мали з суду доправити її в СІЗО.

Коротко про справу Шеремета:

  • Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року у Києві від вибуху його автомобіля.
  • Основна версія правоохоронців: Шеремета вбили для дестабілізації ситуації в Україні.
  • 12 грудня поліція затримала підозрюваних: Яну Дугарь, Юлію Кузьменко та Андрія Антоненка. Перша начебто фотографувала камери спостереження біля дому Шеремета, інша закладала вибухівку і приводила її в дію. А організував злочинну групу, за версією слідства, Антоненко.
  • 13 грудня Печерський райсуд Києва обрав усім трьом затриманим запобіжні заходи. Яні Дугарь – цілодобовий домашній арешт, Юлі Кузьменко та Андрію Антоненку – тримання під вартою. Термін дії запобіжного заходу мине 8 лютого 2020 року.

Головне про підозрюваних у справі Шеремета: дивіться відео