Відео пожежі на аеродромі в Пскові опубліковане в OSINTtechnical. На кадрах автор відео стверджує, що після удару безпілотників в аеропорту палають два літаки.

Дивіться також "Ласкаво просимо у 24 лютого, друзі": у районі аеропорту Пскова пролунали потужні вибухи

Унаслідок атаки безпілотників постраждало 6 літаків Іл-76

Спершу в російському міноборони заявляли, що нібито зупинили спробу атаки БпЛА літакового типу по об'єктах на території Росії. Традиційно росіяни звинувачують у всьому Україну.

Пожежа на аеродромі в Пскові: дивіться відео

Під час атаки на аеродром у Пскові тамтешній губернатор Ведерніков заявив, що внаслідок удару нібито жертв немає, а масштаб руйнувань уточнюється.

Водночас російські рятувальники підтвердили пожежу, яка виникла після атаки БпЛА на псковський аеропорт.

Через це всі рейси в псковському аеропорту було скасовано. Ведерніков заявив, що буцімто серйозних пошкоджень немає, тому аеропорт відновить роботу 31 серпня.

Проте, росіяни таки визнали, що в Псковській області після атаки безпілотників виникла пожежа в аеропорту. Окупанти підтвердили, що горять військово-транспортні літаки Іл-76.

За попередніми даними, постраждало 6 літаків Іл-76. Український журналіст Денис Казанський поширив відео російських військових, які показали, як горять їхні літаки.

Як горів російський Іл-76: дивіться відео (Увага, на відео присутня нецензурна лексика)

Саме літаки такого типу Росія використовує для перевезення дронів-камікадзе типу "Шахед" з Ірану.

Псковський аеропорт на карті

У російському міноборони заявляють, що нібито під атакою дронів 30 серпня було відразу 6 регіонів Росії. У Пскові дрони атакували не лише військовий аеродром "Крєсти", а й Черьохінську військову базу та сховище палива, розташоване поблизу аеропорту.

Також слід звернути увагу, що Псков – це глибокий тил Росії. Цей аеродром розташований за понад 700 кілометрів від кордону України.