Він прагне, щоб ті здобули "хоч якусь перемогу" в Україні до 7 травня, бо 9-го має в Москві має відбутися традиційний парад. Таке рішення Путін прийняв, найімовірніше, через те, що від початку вторгнення його війська не змогли утримати контроль над районами, де вели бої, і зазнали численних втрат.

Цікаво У кінцевому результаті Путін програє, – Квін про помилку президента Росії

Путін дав нове завдання своїм генералам

Так, в Управлінні стратегічних комунікацій ЗСУ зауважили, що часи змінюються, а диктатори – ні.

У роки Другої світової Сталін ставив завдання звільняти міста до якоїсь дати: Київ – звільнити від нацистів до річниці "жовтневої революції", Берлін раніше за західних союзників тощо. Результати поспіхів відомі – сотні тисяч безглуздо загиблих червоноармійців, яких використали як гарматне м'ясо заради виконання забаганок диктатора,
– підкреслили у відомстві.

Десь таке завдання перед своїми генералами поставив зараз Путін – здобути хоч якусь перемогу в Україні до 7 травня. Річ у тім, що 9 травня запланований парад, який він збирається провести у будь-якому випадку.

Тільки постає питання: які ж військові частини пройдуть по Красній площі і яка техніка проїде? Оскільки українські захисники успішно розгромили чимало елітних підрозділів армії та військової техніки, які раніше брали участь в парадах РФ.

Тож парад у Москві 9 травня 2022 року, ймовірно, виглядатиме так:


Як виглядатиме парад у Москві 9 травня 2022 року / Фото з фейсбуку СтратКому ЗСУ

Зауважте – що Росія хоче зробити з українцями – РосЗМІ: дивіться відео