Візит Путіна на тимчасово окуповані території України свідчить про те, що справи у держави-агресора не йдуть добре. Про це заявила речниця Білого дому Карін Жан-П'єр.

Зверніть увагу Це був ніякий не Путін, – Данілов розбив вщент легенду про поїздку глави Кремля на фронт

В окупантів справи кепські

Жан-П'єр зазначила, що Росія та, зокрема сам Путін, швидше за все, вже усвідомлює, що справи "йдуть не дуже добре".

Ймовірно, він намагається підтримати населення, оскільки знає, що його збройні сили є неефективними,
– додала речниця.

Дивіться також Воювати відправлять всіх: Путін ухвалив остаточне рішення

Що треба знати про "візит" Путіна на окуповані території

  • Рупори Кремля один наперед одного волали, нібито Владімір Путін 18 квітня відвідав тимчасово окуповані території Херсонської та Луганської областей.
  • Щоправда, окупанти як завжди показують якийсь цирк на дроті. По-перше, маршрут поїздки диктатора викликає чимало питань. Пропагандисти поширили відео нібито його візиту. Однак, на кадрах будівля "Готель Чонгар", що розташована біля контрольного пункту в'їзду-виїзду "Чонгар" на адмінкордоні з окупованим Кримом. До речі, на ній чомусь зникла назва.
  • По-друге, швидше за все, гелікоптер з диктатором "приземлився" на одному з аеродромів в окупованому Криму. На відео видно бойові літаки, схожі на Су-24, які Росія тримає на півострові. Натомість на Луганщині немає аеродромів, де б могли розмістити таку авіацію.
  • Також величезний сумнів викликають кадри, де нібито Путін тисне руку та навіть запрошує "військових" сісти поруч біля нього. Така вистава виглядає абсурдно, адже всі бачили кадри з величезним столом, за яким так полюбляє проводити розмови Путін. Тож, скоріш за все, окупанти вже традиційно привезли двійника, поки "справжній" (якщо ще живий) ховається десь у бункері якомога далі від свого народу.