Адже її наразі не підтверджували ані офіційні російські джерела, ані путінські пропагандисти. Найімовірніше, що це черговий ворожий вкид, передає 24 Канал.

До теми У Путіна серйозні проблеми: скільки росіян проти диктатора

Що написали про Путіна у мережі

Російські телеграм-канали, посилаючись на анонімів у "близькому оточенні Путіна", писали про "лежачого на підлозі політика і перевернутий стіл. Фантазували навіть про те, що він "судомно згинався, лежачи на підлозі, закочувавши очі". Але, звісно, жодних доказів цим словам не надали.

Ба більше, у мережі писали, що лікарі "героїчно" провели диктатору реанімацію і миттєво запустили серце, яке на той момент вже не билося. Що дуже схоже на банальні вигадки, та аж ніяк не на реальність.

У Кремлі взагалі не коментували поширену в мережі інформацію. Не виключено, що опублікували її лише із метою поширити нічим не підтверджену "сенсацію".

Сценарій смерті Путіна є

За словами керівника Центру громадської аналітики "Вежа" Валерія Клочка, "проєкт" про хворобу і смерть Путіна запущений біля 5 років тому. Він активно відпрацьовується всередині Росії і, ймовірно, за участі спецслужб різних країн.

"На мою думку, поява чергової інформації – це продовження цього проєкту. Нам важливо розуміти, що людина у такому віці не може бути абсолютно здорова. У неї відбуваються фізіологічні зміни", – підкреслив він.

Тому це може бути чергова пропагандистська історія. Її мета – показати чому умовна "конструкція" диктатури, на яку спирається влада в Росії, в один момент зруйнувалася.

Ця історія цікава з точки зору пропаганди, що він (Путін – 24 Канал) не вічний і може померти. Тобто сценарій смерті Путіна є, він розглядається. Його можуть запустити тоді, коли оточенню це буде вигідно. Путін сам це розуміє і докладає до цього заходів,
– відзначив Валерій Клочок.

Президент Росії має проблеми зі здоров'ям

  • Ексспівробітник КДБ і Служби зовнішньої розвідки Росії Сергій Жирнов розповів, що турне Путіна з Пекіну до Киргизстану насправді свідчать не про бурхливу діяльність президента країни-агресорки. Натомість це говорить про його значні проблеми зі здоров'ям.
  • Зокрема, після свого турне Путін зупинився у Пермі, Ростові-на-Дону і вже потім поїхав у Сочі у свою резиденцію. Жирнов сказав, що, ймовірно, "здоров'я Путіна підкошує" й не дозволяє йому довго перебувати у повітрі.
  • Експерт також зазначив, що у Пекін, імовірно, літав справжній Путін, а не його двійник. Тому і доводилося робити такі численні зупинки.