Після візиту в Китай Путін не одразу полетів у Москву чи в Сочі, а змушений був зробити декілька зупинок. Про це 24 Каналу розповів ексспівробітник КДБ і Служби зовнішньої розвідки Росії Сергій Жирнов, додавши, що зупинки можна пояснити проблемами зі здоров'ям диктатора.

Дивіться також У Кремлі відреагували на слова Байдена про схожість Путіна та ХАМАС – образились

Що не так зі здоров'ям Путіна

Останні два тижні для так званого російського президента були насиченими. Спочатку він вирушив у Киргизстан, де провів перемовини, після цього полетів у Пекін. Там взяв участь у форумі й зустрівся з Сі Цзіньпінем. Далі Путін попрямував назад у Росію, але по дорозі зробив одразу декілька зупинок.

Всі візити можна пояснити дуже просто – здоров'ям старичка Путіна. Я думаю, це справжній Путін летів у Китай, потім дорога назад і він не зміг за один раз долетіти ні до Ростова, ні до Москви, ні до Сочі. Йому довелося зупинитися в Пермі, щоб передихнути,
– розповів Сергій Жирнов.

Можливо, літак не міг довго перебувати у повітрі, чи його не змогли заправити, але залишається фактом, що спочатку Путін зробив зупинку у Пермі, потім долетів до Ростова-на-Дону, а вже звідти, ймовірно, поїде у свою резиденцію в Сочі.

Ексспівробітник КДБ і Служби зовнішньої розвідки Росії пояснив поїздки Путіна Росією: дивіться відео

Проблемами зі здоров'ям та бажанням перевести подих можна пояснити такий тур Путіна російськими містами. Однак, для внутрішньої аудиторії все це має виглядати, як бурхлива діяльність президента. Тому пропагандисти придумують різні засідання, спортивні комісії в Пермі та відвідування штабів у Ростові.

Він демонструє бурхливу діяльність, а насправді це через те, що 70-річному чоловіку важко літати,
– підкреслив Жирнов.

Куди недавно літав Путін

  • Першим закордонним візитом для Путіна після отримання ордера на арешт була поїздка в Киргизстан. Там він провів перемовини з президентом країни, а за їхніми підсумками сказав, що обидві сторони зацікавлені у співпраці. Він заявив про стрімке зростання російсько-киргизької торгівлі, але на Заході це пояснюють обходом санкцій через киргизьких посередників.
  • Звідти Путін вирушив у Пекін на форум "Один пояс – один шлях". Під час його виступу деякі європейські представники покинули залу. Серед тих, хто не захотів слухати виступ диктатора був і колишній прем’єр-міністр Франції Жан-П’єр Раффарен.
  • Уже під час зустріч глав делегацій у Пекіні стало помітно, що Путін кульгає на праву ногу. Він нервово поправляв манжети, вираз обличчя кілька разів змінювався, а пальці він стискав у кулаки.