Пропагандисти стверджують, що Путін нібито помер о 20:42 26 жовтня у своїй резиденції на Валдаї. Очевидно, що в такий спосіб росіяни хайпують, бо це вже не вперше. Меми на цю тему, які активно розповсюдили українці – дивіться у матеріалі 24 Каналу.

До теми У мережі написали про "зупинку серця" Путіна: чому це може бути вкидом

Меми про нібито "смерть" Путіна розірвали мережу

Про буцімто "смерть" російського диктатора повідомили ввечері 26 жовтня ворожі анонімні телеграм-канали. Ці повідомлення розганяють не вперше, тому який саме "Путін" помер – невідомо. Очевидно, що це черговий вкид росіян. Українці миттєво відреагували на нього хвилею мемів.

Цікаво, що коли у Росії помер Брежнєв, офіційно про це повідомили лише наступного дня. Та у СРСР уже знали про це – із повідомлень у західних медіа. Тож якщо Путін справді помре, про це одразу напишуть авторитетні іноземні видання, а не анонімні пропагандистські телеграм-канали, для яких публікація схожих "сенсацій" може бути звичайним "хайпом".

Дехто жартує, що Путін "помер від крінжі".

Інформацію про нібито "смерть" російського диктатора розганяють вже не вперше. Тому у мережі жартують, що, судячи з усього, Путіна вмерло вже "297 120 штук".

Раніше мережу підірвали меми з танцюючими темношкірими чоловіками, які несли труну. Тож українці жартують, що вони вже готові до смерті російського диктатора.


У мережі ширилась інформація, що Путін буцімто має декілька двійників. Тож який саме двійник диктатора нібито "помер" – невідомо.

Та все ж, наголошують у мережі, навіть якщо російський диктатор і справді помре, то це буде просто "плюс один росіянин до статистика Генштабу". Адже у країні-агресорці залишається ще десятки мільйонів людей, які підтримують знищення України та нашого народу.