Глава Кремля також порахував, скільки до Росії можуть летіти ракети з України. Про це розповів російський опозиційний журналіст Ігор Яковенко.

До теми Час польоту ракет зменшиться до 7 хвилин, – Путін боїться вступу України в НАТО

У Путіна, як завжди, альтернативний глобус, – Яковенко

Путін висловив занепокоєння, якщо наша країна увійде в НАТО, то час польоту ракет від Харкова або Дніпра до Москви зменшиться до 7 – 10 хвилин. Втім журналіст пояснив, чому президент Росії помиляється.

У Путіна, як завжди, альтернативний глобус. Тому що відстань від Дніпра до Москви – 800 кілометрів по прямій. А від столиці країн-членів НАТО, наприклад, Вільнюса – 790 кілометрів, Талліна – 782 кілометри,
– зазначив він.

І додав, географічно українське місто Дніпро розташоване далі. Тому слова президента Росії не відповідають дійсності.

Ігор Яковенко переконаний, що Україна рано чи пізно стане членом Альянсу. Адже для цього докладаються всі зусилля.

"Путін буде цьому всіляко перешкоджати. Але його ресурси тут обмежені. Може шуміти, може обурюватися, але підстав для цього немає", – підкреслив опозиціонер.

Ігор Яковенко прокоментував заяви Путіна про Україну: відео

Путін в інтерв'ю пропагандистам говорив про Україну: деталі

  • Володимир Путін 9 червня дав інтерв'ю пропагандистському телеканалу. Він заявив, що не вважає "балаканиною" розмови про можливість вступу України в НАТО. До того ж нібито за його інформацією, щонайменше половина українців не хоче вступу країни до Альянсу.
  • Також глава Кремля зазначив, що йому є про що говорити з Володимиром Зеленським. Мовляв, у Росії та України є багато проблем у двосторонніх відносинах.
  • Президент Росії також відреагував на нову форму збірної України з футболу. І різко висловився щодо законопроєкту Володимира Зеленського про корінні народи. Україну він назвав породженням СРСР, а поділ на корінні і не корінні народи порівняв з нацистською Німеччиною.