На цьому 24 Каналу наголосив заступник керівника Об'єднаного перехідного кабінету та керівник Народного антикризового управління в Білорусі Павло Латушко. Ба більше – своєю поведінкою Лукашенко ще раз підкреслив, що має певні проблеми зі здоров'ям.

Читайте також "Васіліч" чи справді Путін: що не так з візитом глави Кремля в Мінськ на саміт ОДКБ

Зустріч диктаторів

Лукашенко зустрів Путіна на традиційному червоному хіднику. Чи то від хвилювання, чи то від радості, але білоруський очільник дивно сіпав головою. Ймовірно, він таки має певні проблеми зі здоров'ям.

Ми також бачимо у Лукашенка змішані відчуття. Якщо подивитися на його обличчя, у нього є радість, страх і сподівання,
– підкреслив Латушко.

Лукашенко може радіти з того, що Путін особисто приїхав. Боятися, що він може забрати у нього певні повноваження. А сподівається білоруський президент на додаткові гроші.

Павло Латушко про візит Путіна до Білорусі: дивитись відео

Важливо, що раніше Лукашенко та Путін проводили по декілька годин за перемовинами, про що писали білоруські ЗМІ. Натомість під час цієї зустрічі диктатори швидко "посиділи на диванчику, покаталися у машині", а двосторонньої зустрічі між ними не було.

"Це ще один посил – Лукашенко тут має статус холопа. До нього немає рівного відношення", – додав Павло Латушко.

Засідання ОДКБ і візит Путіна: що відомо

  • Владімір Путін прибув до Мінська 23 листопада. Це одна з рідкісних поїздок за час повномасштабної війни. Російський диктатор вчетверте за рік залишив Росію.
  • Першим на зустріч ОДКБ приїхав президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв, якого зустрів Лукашенко. Також до Мінська прибув і президент Киргизстану.
  • Натомість Вірменія вирішила проігнорувати зустріч після того, як Азербайджан заявив про повернення контролю над Нагірним Карабахом. В МЗС Білорусі наголосили, що генсек ОДКБ після саміту організації відвідає Єреван і передасть підписані рішення для приєднання до них.