Путін прибув до В'єтнаму одразу після своєї поїздки до Північної Кореї. Про візит кремлівського диктатора повідомила низка російських ЗМІ, передає 24 Канал.

Читайте також Двоє проти вітру: чому Путін вперше за 24 роки прибув у КНДР і яка прихована роль Китаю

Путін прибув до В'єтнаму

Російський диктатор прибув до палацу в Ханої, де відбулася церемонія офіційної зустрічі з президентом В'єтнаму То Ламом.

Путін прибув до В'єтнаму: дивіться відео

Пропагандисти зазначили, що в Ханої сьогодні до +40, вологість 86%. Урочиста церемонія була нетривалою. Воєнного злочинця зустрічали з оркестром.

Також росЗМІ показали кадри першого спілкування "на ногах" Путіна та президента В'єтнаму.

Перше спілкування президентів Росії та В'єтнаму: дивіться відео

Пропагандисти писали, що заступник міністра закордонних справ В'єтнаму заявляв, нібито державний візит Путіна до В'єтнаму свідчить про повагу до в'єтнамського народу.

Раніше у Кремлі повідомляли, що лідери Росії та В'єтнаму планують обговорити розвиток партнерства Москви та Ханоя, а також питання міжнародного та регіонального порядку.

Путін зустрінеться зокрема з генсеком ЦК Компартії В'єтнаму Нгуєн Фу Чонгом, президентом То Ламом, прем'єр-міністром Фам Мінь Тінем та головою парламенту Чан Тхань Маном.

Візит триватиме 2 дні, а В’єтнам є останньою зупинкою туру Путіна двома країнами Азії.

Раніше Путін під час свого візиту до Північної Кореї підписав з Кім Чен Ином договір про стратегічне військове партнерство. В Офісі президента цю угоду назвали "демонстративним пактом про спільне руйнування глобальних правил та організацію масових вбивств мирних жителів інших країн".