В ефірі 24 Каналу військовий експерт, льотчик-інструктор та полковник ЗСУ в запасі Роман Світан припустив причини раптової загибелі генерала.

Важливо Під прицілом Кримський міст і сама Росія: куди дістають ракети Storm Shadow

Смерть російського генерала

За його словами, міністерство оборони, особливо в країні, що воює, – це дуже великі гроші. Оскільки на ньому лежить закупка, виробництво, постачання військової продукції.

У росіян також ледь не весь оборонний бюджет проходить через міністерство оборони – це сотні мільярдів рублів. Відповідно, вони "прилипають" до всіх рук,
– пояснив військовий експерт.

Він додав, що, коли починаються перевірки, то інколи люди, йдучи на роботу, "забувають" як дихати й помирають. Така біда трапляється особливо з тими, хто був у "ланцюзі". Й для того, щоб розірвати певні доказові бази, люди "забувають" як дихати. Скоріш за все, з цим генералом це й трапилося.

Атака на аеродром Ахтубінськ

Завдяки спільній операції СБУ та ГУР виникла пожежа на військовому аеродромі Ахтубінськ в Астраханській області Росії.

Військовий експерт пояснив, що на цьому аеродромі протягом всього його існування базувалося багато підрозділів російської авіації, а також деякі управлінські структури.

"Зараз же вони розташували на цьому аеродромі декілька літаків, включно із Су-57. Недавно наше ГУР добралося до них – один відмінусували, другий пошкодили. Тобто це повторний, так званий контрольний удар", – зазначив Світан.