Російські ЗМІ повідомили, що диктатор вирішив ще й одну зі своїх доньок непогано прилаштувати. Вона вже обіймає посаду глави фонду "Іннопрактика", інформує 24 канал.

До теми У Росії вперше визнали Воронцову і Тихонову дочками Путіна

Нова посада для дочки путіна

Тепер катерина тихонова стала ще й співголовою координаційної ради з імпортозаміщення при російському союзі промисловців та підприємців.

Очолив раду голова РСПП олександр шохін.

Такий орган створили, щоб координувати діяльність РСПП з питань імпортозаміщення. Хочуть узагальнювати нібито успішні практики заміщення імпортного обладнання. Ба більше, навіть мають плани створити цифрові сервіси для підтримки імпортозаміщення та сформувати відповідні закони. Як це все збираються втілювати в умовах санкцій – невідомо. Адже досі росії самостійно не вдавалось створити нічого путнього.

тихоновій посаду запропонували на початку липня, але вона поки що не погодилась на це.

Санкції проти росії й оточення путіна

  • Під санкції США ще у квітні потрапили доньки володимира путіна, дружина й дочка Сергія Лаврова, а також члени Радбезу. Окрім цього, під обмеження потрапили Михайло Мішустін та Дмитро Медведєв. Санкції наклали й на "Сбербанк" та "Альфа-банк". Також США ввели заборону на нові інвестиції в Росію.
  • У МВС України припускали, що пересічні росіяни почнуть відчувати вплив санкцій тільки через рік. Санкції дуже важливі для стратегічної війни проти росіян, і їх треба впроваджувати швидшими темпами й у більшому обсязі.
  • Тому санкційний тиск проти росії продовжує посилюватись. Невдовзі державу-агресорку може сколихнути новий пакет обмежень, покликаний продовжувати її послаблення. Це може бути вже сьомий пакет, або ж продовження до шостого. У сьомому мали б ввести заборону на російський газ.

Тим часом путін тисне на лукашенка: дивіться відео