Про це 24 каналу розповів експрацівник Служби безпеки України Іван Ступак. Він акцентував, що крайнім моментом у війні, після чого жодних аргументів і домовленостей вже не буде, стане застосування ядерної зброї Росією.

Зверніть увагу Російські олігархи бажають смерті Путіна і роздумують, як цьому посприяти, – Грозєв

Російська еліта поки не відчуває критичний тиск

"Вони (олігархи – 24 канал) бачать, що Путін несе загрозу їхньому життю, здоров'ю, їхнім яхтам, квартирам в Лондоні, будинкам в Ніцці. Він почне становити максимальну загрозу, і її треба позбуватися", – сказав Іван Ступак.

Проте наразі російська еліта не відчуває настільки критичного тиску, щоб ухвалити рішення прибрати Путіна, зазначив експрацівник СБУ.

Вони "безхребетні", заробили при ньому всі свої статки, принаймні 99%. Вони стали мільярдерами. Всі ці яхти, будинки – за його допомоги,
– сказав Ступак.

Він додав, що саме у збагаченні еліта завдячує Путіну, тому не може зараз через це переступити. В російських олігархів досі є сподівання, що знайдуться аргументи, через які "всі європейці одразу здадуться і все буде так, як було".

Читайте також Франція арештувала вілли, власниками яких можуть бути російські олігархи, – ЗМІ

"Але час іде, економіка стискається, їхні можливості теж зменшуються, рахунки заарештовують", – зауважив Іван Ступак.

Поступово у російської еліти накопичиться розуміння того, що Путін – не суперстратег і тоді, можливо, вони ухвалять для рішення "закінчувати цю історію".

Тиск на російських олігархів: останні новини

  • Ще до початку війни Росії проти України низка російських олігархів перемістила свої яхти та літаки у Дубаї. Вже після запровадження одних з найпотужніших в історії санкцій еліта почала покидати Росію.
  • Путінські олігархи вже втратили колосальні статки, і це ще не кінець. Майно прибічників режиму кривавого диктатора продовжують конфісковувати на Заході.
  • Водночас журналіст-розслідувач видання "Bellingcat" Христо Грозєв заявив, що наразі російська еліта прагне смерті Путіна та роздумує, як йому "допомогти" у цьому.

Іван Ступак про позицію російських олігархів: дивіться відео