Як росіяни "захопили" Кринки

Окупація Авдіївки та витіснення українських підрозділів із плацдарму у Кринках – це основні цілі окупантів до виступу Владіміра Путіна перед федеральними зборами. З Авдіївкою впоралися, а ось із Кринками все ніяк не виходило.

Читайте також Чому через Путіна ми "зіпсовані" назавжди, або як агресор повірив у абсурдну теорію

Попри те, що Міхаїл Теплинський мав у своєму розпорядженні важкий ресурс угруповання військ "Дніпро", він так і не зміг видавити підрозділи Сил оборони України з Кринків, хоча навіть продовжував отримувати підкріплення, особливо бойові броньовані машини.

Днями й справді штурми підрозділів 810 ОБр морської піхоти та 328 десантно-штурмовий полк 104 десантно-штурмової дивізії інтенсифікувалися, але без істотного результату. І ось раптово Путін при зустрічі з Сєргєєм Шойгу заявляє про контроль у Кринках, що героїчний оленяр ницо підтвердив.

Далі на російських майданчиках понеслося не менш героїчне відео, як два морпіхи встановлюють російські ганчірки в Кринках. Щоправда, це відео мало продовження про те, як морпіхи втікають від місця "героїчного прориву", негативно закріпившись на позиції.

Схоже, проблему з Кринками надумали вирішити віртуально, щоб блідий дід був задоволений. В одній кишені Авдіївка, в іншій – Кринки. Можна сміливо виступати перед федеральними зборами та йти на вибори як непереможний Цезар.

Зауважте Боятися мобілізації – природно, ненормально дещо інше

Ми дуже багато говоримо про Кринки, як найбільш згадуваний в інформаційному просторі плацдарм на лівому березі Херсонської області, але він там не єдиний. Мовиться навіть не про віртуалізацію розв'язання проблеми, а про приховування факту її розширення.

Диктатор починає жити не просто ілюзіями, а у самій ілюзії. Загалом – це непогано.