Під час зустрічі з журналістами, Блінкен заявив, що "Росія відрізана від світової економіки, а її економіка перебуває у вільному падінні".

"За лічені тижні Путін знищив 30 років відкритості для світу та економічних можливостей для російського народу", – заявив Блінкен.

Читайте також У Росії різко зросло в ціні майже все: від гречки до електроніки

Держсекретар США розповів, що "десятки членів корумпованої влади Кремля потрапили під санкції; деякі втратили свої мегаяхти та вілли".

"Путін висміяв ці санкції, використовуючи нещодавні публічні викрики, щоб висміяти росіян, які живуть за кордоном, як занадто залежних, за його словами, від "фуа-гра та устриць". Тим часом він сидить у своїх особняках, накопичуючи мільярди, забираючи багатство у росіян, а вони стоять у довгих чергах, щоб отримати готівку і спостерігають, як закриваються магазини, а курс рубля різко падає", – розповів Блінкен.

При цьому американський чиновник переконаний, що Путін у своїх подальших вчинках може стати все більш відчайдушним. І використати хімічну зброю. Тому США і посилюють військову допомогу для України.