Робити це просто заради того, щоб принести більше руйнувань, ніж це допустимо з точки зору міжнародного гуманітарного права. Ми бачимо і вбивства цивільних, в тому числі й дітей.

Читайте Про що потрібно говорити з Путіним

Злочини російських військ

Бачимо руйнацію цивільних об'єктів. Також можемо спостерігати жорстокість та тортури, які відбувалися на ЗАЕС з персоналом.

Нині маємо справу із ситуаціями, які можуть призвести до глобальних екологічних катастроф через дії окупантів на ЗАЕС та ЧАЕС. Тобто вони перейшли до відкритого терору. Росія сьогодні – ні що інше, як держава-терорист. Цей факт давно мав стати загальновизнаним.

Вони (росіяни – 24 канал) обрали тактику бліцкригу. Тобто якнайшвидшого просування вглиб, оминаючи ЗСУ для входження до Києва з метою його захоплення надалі.

Якщо ми візьмемо до уваги те, що у нас не на кожному подвір'ї є протитанкові засоби, то ця тактика видається дуже ефективною, але до тих пір, поки наступаюча армія не опиняється в ситуації, коли в місті чи селищі є Збройні Сили. Коли в місцях, через які проходять великі колони техніки, розташовані бойові підрозділи, прохід стає дуже складним.

Путін змінює тактику в Україні / Фото Getty Images

Важливо Риторика Путіна щодо України дещо змінилася

Тактика розосередження

А що стосується розосередження, то це з їхньої точки зору виглядає більш-менш реальною можливістю не втрачати великої кількості людей. Проте, вони все одно потрапляють під вогонь протитанкової зброї.

Наше головне завдання зараз – створити штучні перешкоди для руху малих колон бронетехніки, щоб зібрати таких колон якомога більше в одному місці, а потім їх усі знищити.

Крім того, ще цікаво було б розглянути можливість знищення ворога в умовах оточення. Це перспективна річ з точки зору того, що ми можемо знищити ворога не тільки всередині цього кільця, але при правильному підході, також і з тилу, тобто з зовнішньої сторони цього кільця.

Думаю, що це було б дуже ефективно. Цей компонент потребує підготовки та правильного планування.

Виють, як березневі коти, але бояться щось робити конкретно, – речник Одеської ОВА про окупантів: дивіться відео