Путін прибув до окупованого Криму
Очільник Кремля Володимир Путін 18 березня прибув в окупований Севастополь. Там російський лідер планує взяти участь у низці організованих окупантами подій, а завершиться все "святковим концертом".
Він спостерігатиме за церемонією введення окупантами в експлуатацію Балаклавської ТЕС, повідомляє ТАСС.
Читайте також: Жителі окупованого Криму вийшли на вулиці проти місцевої влади: фото
Окрім того, Путін також в режимі відеоконференції дасть старт роботі Таврійської ТЕС і підстанції "Порт" в Тамані. В окупованому Севастополі він планує оглянути меморіальний комплекс пам'яток оборони міста "Малахів курган".
Після цього очільник Кремля приїде до окупованого Сімферополя, де візьме участь у "святкуванні і концерті" до 5-ї річниці анексії півострова.
Російська влада традиційно використали дітей для проведення заходів з нагоди річниці окупації. Зокрема, як пише видання "Крим.Реалії", у Севастополі на одній із центральньних площ міста Нахімова школярі та студенти розгорнули 70-метрову копію російського прапора.
Діти розгорнули 70-метровий російський прапор/ Джерело: krymr.com
Зазначимо, що це вже третій візит Путіна до Криму за останній період часу. Так, президент Росії відвідував анексований півострів
Вже невдовзі після цього, 23 листопада 2018 року, Путін прилетів до Криму
Як Росія окупувала Крим?Кремль почав операцію з захоплення півострова 20 лютого 2014 року. У ті дні в Україні тривав Майдан, проте Віктор Янукович ще залишався офіційним президентом. Наприкінці місяця Росія почала перекидати на територію Криму своїх військових у формі без розпізнавальних знаків – згодом вони отримали назву "зелені чоловічки". Паралельно тут з'явилося угруповання з російських "казаків", які діяли під прикриттям "самооборони Криму". 1 березня Рада Федерації РФ фактично узаконила перебування російських військових на території Криму.
16 березня 2014 року в Криму Москва провела так званий "референдум", на якому поставила питання щодо "приєднання" півострова. Сам плебісцит був незаконним, а результати – сфальсифікованими. У підсумку це дійство не визнали ні Україна, ні цивілізований світ.
18 березня, спираючись на фальсифіковані результати кримського "голосування", президент РФ Путін разом з керівниками окупаційної влади Криму ("прем'єр-міністром" Аксьоновим, "спікером Ради Криму" Константиновим, "уповноваженим представником Севастополя" Чалим) підписав закон про включення Криму до складу Росії.