Про це пише оглядач Торстен Крауель у німецькій газеті Die Welt, коментуючи відставку голови кремлівської адміністрації Сергія Іванова.

"Відставка Сергія Іванова, який до недавнього часу вважався найближчою довіреною особою Путіна, демонструє те, що президент РФ намагається щось робити поодинці, без своїх колишніх друзів з КДБ", – зазначає автор.

Крауель назвав відставку Іванова раптовою і нагадує, що протягом останніх місяців Путін змінив низку провінційних губернаторів, особливо в районах, що межують з Україною.

Всі вони були замінені молодими людьми з оточення або членами його особистої охорони. Він збирає в своє оточення тих, хто підтримає удар по Україні,
– зазначив колумніст.

"Його збройні сили готові до походу на Україну. Президент Путін поставив під загрозу мінські домовленості. Крім цього, він робить українську диверсійну атаку проти Криму", – наголосив Крауель.

Також він зазначає, що МЗС Росії в день відставки Іванова заявило, що "Україна і Грузія повинні пам'ятати, що деякі політичні рішення мають незворотній характер".

Читайте також: Україна і Росія стоять на порозі відкритої війни, – Financial Times