Пряма трансляція на
Останні випуски

Путін здійснив крок щодо України, якого сам не очікував, – народний артист Росії

Володимир Путін
Володимир Путін / Соцмережі

Агресія Кремля в Україні згуртувала місцеве населення, хоча чинний російський президент і сам цього не очікував. Крім того, усіх загиблих воїнів АТО ховають з почестями, а російський найманців на батьківщині – таємно.

Про це заявив народний артист Росії Володимир Назаров у коментарі ресурсу "Собеседник".

Читайте також: Путіну потрібні не Донбас і не Крим, – Геращенко розповіла, яка мета у президента Росії

Путін вчинив щодо української державності крок, якого сам не очікував: він згуртував Україну. Думаю, прийде момент, коли російське населення Криму та України схаменеться та зрозуміє: "Куди ж нас занесло?!" У Росії вже було щось, коли під час конфлікту з Грузією розсердилися на всіх грузинів, на грузинських дітей в школі. Дай волю хамові, бидлу тішити своє нице почуття, автомат дайте і скажіть, що нічого йому не буде – тоді це мурло полізе з усіх щілин. Не у всіх є імунітет від цієї масованої пропаганди,
– підкреслив митець.

Як розповів Назаров, у 2016 році він відмовився від російського громадянства та отримав українське.

"Просто не можу бути громадянином тієї держави, яка допомагає вбивати моїх земляків і родичів. Якби Росія побачила похорон хоча б одного загиблого солдата на Донбасі чи в Луганську... Тут ховають солдатів з почестями, а в Росії – таємно", – зауважив він.

Крім того, артист прокоментував ситуацію із гастролями українців у так званих "ДНР" і "ЛНР".

"Ви не повірите, але немає такого, що якому-небудь акторові буде не дозволено туди поїхати, якщо він захоче. Але Україна зараз – згуртована країна, яка протистоїть агресії, і нормальним акторам не прийде в голову їхати в ці "ЛНР" і так далі, туди, де захопили територію та проводять мерзенну політику. Так, я зможу поїхати, але як потім буду дивитися в очі тим жінкам, чиї сини і чоловіки там загинули?!" – додав Назаров.

Хто такий Володимир Назаров? Актор, композитор і режисер, має звання народного артиста Росії. Народився він у Дніпропетровській області, однак значну частину життя прожив у Росії. Після початку агресії Кремля повернувся на Батьківщину та оселився в Києві, щоправда у Росії його позбавили театру.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі