Нову заяву Путіна активно цитують російські ЗМІ, повідомляє 24 Канал. Кремлівський диктатор знову вирішив провести "урок історії".

Зверніть увагу Росія почала новий наступ: які напрямки ворог атакує на Донеччині

Нова порція маячні від Путіна

Владімір Путін заявив, що бойові дії почалися в Україні в 2014 році з "державного перевороту" – так диктатор називає Революцію Гідності. Потім, за його словами, почалися "події в Криму". Здається, у Путіна проблеми з пам'яттю, адже ці "події" пов'язані з так званими "зеленими чоловічками", які почали захоплення півострова, що призвело до його окупації.

Початок "бурхливої діяльності" бойовиків на Донеччині та Луганщині Путін також називає "подіями" на Донбасі й цинічно переконує, що війну на Сході почала нібито саме Україна. Здається, кремлівський диктатор далі хоче переконувати, що до 2022 року нібито Росія була не причетною до війни, однак уже весь світ впевнений у протилежному.

8 лютого в Гаазі на брифінгу Спеціальної слідчої групи у справі про збиття літака MH17 у небі над Донецькою областю в липні 2014 року були оприлюднені записи розмови Путіна з одним із ватажків бойовиків Ігорьом Плотницьким. Ці записи доводять безпосередній контроль Путіна над бойовиками. Крім того, за даними слідства, рішення про надання зброї терористам також ухвалював особисто Путін, зокрема й щодо ЗРК "Бук", з якого бойовики й збили літак.

Цинічна заява Путіна: дивіться відео

Про що забув диктатор

  • Революція Гідності, як би її не називав диктатор, стосувалася виключно європейського вибору українців, а тому була та залишається внутрішньою справою нашої держави, адже український народ самостійно вирішує своє майбутнє.
  • Бойові дії почала саме Росія, адже поява "зелених чоловічків" у Криму була цинічним порушенням міжнародно визнаних кордонів України та вторгненням на чужу територію. Путін уже визначав, що ці "чоловічки" були російськими військовими, але цього разу забув про це.
  • Війна на Донбасі була розв'язана Росією, яка активно підтримувала бойовиків, крім того, там воювало чимало росіян, адже зараз відомо про низку випадків, коли родичі загиблих окупантів розповідають про те, як ліквідовані воювали умовно з 2015 року. Крім того, сама ж Росія цинічно порушувала "мінські угоди".