Таку думку в інтерв'ю засновнику CBN Пету Робертсону висловив президент США.

Читайте також: Трамп і Путін – знайомство: чого чекати після зустрічі президентів США і РФ

Дональд Трамп розповів журналісту про свої враження від двогодинної зустрічі із главою Кремля на полях саміту G20, що відбувся минулого тижня у Гамбурзі.

Я вважаю, що ми (з Володимиром Путіним, – "24") знайшли спільну мову, і це добре. В цьому немає нічого поганого. Люди говорили: "Ось, вони не порозуміються". Що це за люди, які це говорять? Ми дуже навіть порозумілися. Все було дуже добре. Ми – дуже потужна ядерна держава. І вони теж. І нелогічно, безглуздо не мати якихось відносин,
– прокоментував лідер США.

На думку Трампа, Путіну зіграло би на руку, якби президентом США стала Гілларі Клінтон, адже вона "розвалила б армію" та енергетичну промисловість Америки. Саме тому Дональд Трамп і не подобається главі Кремля.

"Чому я повинен йому подобатися?" Тому що з першого ж дня хочу зміцнити нашу армію? – а для нього цього не треба. Тому що від початку я хочу розвивати видобуток сланцевого газу і робити все, щоб знизити ціни на енергоносії і створити потужну енергетику. Ми будемо незалежними, і ми вже майже незалежні, ми будемо експортувати енергоносії – а йому цього не треба. Він би віддав перевагу Гілларі – вона поставила б вітряки. Йому б це сподобалося більше, тому що підвищилися б ціни на енергоносії, а Росія, як ви знаєте, дуже від них залежить", – впевнений Трамп.

Тож президент США категорично не погоджується з думкою про те, що Путіну буде легше з ним, адже він робить "багато такого, що абсолютно протилежне тому, чого хотілося б лідеру РФ".

Читайте також: Путіну не вдалося "завербувати" Трампа, – політтехнолог